Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Nebankovní profipůjčka, profipůjčka bez poplatků, půjčka

Máte rádi se svou různé výlety, kdy poznáváte nové kraje? Rádi se díváte do neznámých končin, kde mohou číhat na Váš různá nebezpečí? Chcete skoro každý měsíc zažívat takové to věci, neboť máte rádi adrenalin a doslova vyhledáváte tyto zážitky? Jenže Vaše finanční situace už Vám nedovoluje vycestovat na další cestu, protože Vám vyschl finanční zdroj?

Nebankovní profi půjčka bez poplatků

Chtěli byste tuhle situaci vyřešit tím, že byste si zažádali o půjčku, která by pokryla následný výlet a s tím i využívali peníze následující měsíc? Jistě znáte, že mnoho společností řeší tyto problémy, jen je těžké mezi konkurencí si vybrat tu správnou společnost, která je přesně podle Vašich představ. Kde tedy sehnat půjčku?

Nebankovní profi půjčka od nás

Chceme se Vám představit, jsme společnost, která poskytuje lidem finanční pomoc již několik let, kdy během této doby jsme získali řadu kontaktů, které nám usnadňují práci se svými klienty. Jaké služby teda poskytujeme? Jedná se pouze o půjčky, které u nás najdete buď spotřebitelské anebo podnikatelské. Vzhledem k tomu, že se osobně chcete vydat na výlet se svou rodinou, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku.

Tuto půjčku poskytujeme ve výši až 300.000 Kč, kdy je nutné splnit podmínky. První z podmínek zní tak, že nám musíte prokázat Váš příjem. Příjem se nejčastěji prokazuje pomocí Vašeho zaměstnání nebo tím zda pobíráte starobní či invalidní důchod, nebo podnikáním apod. Současně s tím máme ještě dvě další podmínky.

První z těchto dvou říká, že jako náš klient nesmíte být v exekuci, tudíž ani v insolvenčním řízení. Druhá říká, že Vaše trvalé bydliště nesmí být napsané na městský úřad. To v překladu znamená, že adresa Vašeho bydliště nesmí být adresa městského úřadu.

Možnost nebankovní profi půjčky po ukončení insolvence

Po splnění těchto tří podmínek dochází ke společnému sjednání půjčky, při kterém zohledňujeme Vaši žádost a přistupujeme k ní individuálně. V případě tedy, že dlužíte nějaké společnosti peníze, rozhodl jste se pro insolvenční řízení a úspěšně jej ukončíte, tak možností je Vám poskytnou půjčku po insolvenci, která může činit až 50.000 Kč s tím, že Váš prokazatelný příjem musí být minimálně 12.000 Kč.

Pokud potřebujete peníze pro podnikatelské účely, že byste chtěl spořádat výlet v rámci podnikání, tak i pro Vás nabízíme řešení, kdy sjednáme podnikatelskou půjčku. Při sjednávání této půjčky v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč nám musíte doložit Váš občanský průkaz. Jinou podmínku v tomto případě nemáme.

To je vše, co naše společnost na trhu nabízí, kdy všechny typy půjček jsou námi důkladně podložené a pochází z bankovního i nebankovního sektoru. Při sjednávání se svým klientům snažíme vždy nabídnout nejpřívětivější alternativu, která vyřeší jejich problémovou situaci.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.